9" MERCEDES Benz B200 Autorádio Android 13 NAVI USB

Mercedes Benz B200 VITO VIANO

-ROM:32-128GB
-QLED DISPLAY
-DSP
-ONLINE / OFFLINE NAVIGÁCIA
-BLUETOOTH 5
-WIFI
-CARPLAY+ANDROID AUTO
-YOUTUBE, SPOTIFY, NETFLIX..

Skladom

AMD-1025
160,00 €

Nie sme platcami DPH.

Bez dane
RAM:
Množstvo

Doprava zadarmo nad 80 €
Osobný odber

PROCESOR

4 - 8 CORE

PAMäŤ RAM

32GB-128GB

MAPY

WAZE-SYGIC-GOOGLE MAPS

DISPLAY

Technológia QLED

SYSTEM

Android 13

DSP

Zvukový procesor

Android Auto

Bezdôtové pripojenie Androidu

CARPLAY

Bezdrôtové pripojenie I-phonu

BLUETOOTH 5

Najmodernejší Bluetooth 5
poskytuje rýchle
spojenie telefónu

WIFI

WIFI+5G internet (SIM)


ANDROID AUTO/ APPLE CAR PLAY

Vychutnaj si svoje obľúbené aplikácie priamo na displaji autorádia! Táto funkcia je bezdôtová a párovanie jednoduché, stačí sa pripojiť pomocou jedného tlačidla a internet, mapy, správy, messenger máš na dosah ruky aj počas jazdy.

TUNER

Kvalitný NXP FM rádio tuner s RDS ti poskytne počúvanie FM rádio staníc bez chrčania a šumenia. Názov interpreta a skladby ti poskytne prehľadné menu autorádia.

CAN-BUS

Zariadenie využíva tento dekóder aby si mal sprístupnené aj informácie o vozidle, natankovaných litroch, stave baterky, zapnutých pásoch, ručnej brzde atd... Taktiež sprístupňuje funkcie multifunkčného volantu a správnu reguláciu napätia pri zamknutom aute.

WIFI a INTERNET

Pripoj sa všade a za každých okolností. S našimi autorádiami máte zabudovanú WIFI s ktorou sa pripojíte pohodlne ku ktorémukoľvek smartfónu alebo I-phonu a to jednoduchým spárovaním. Slot na SIM kartu Vám umožní pripojiť sa na sieť operátora a zdieľať tak internet pre celú posádku Vášho auta.

DISPLAY- IPS -OLED

Používame najmodernejšie vyhotovenia IPS a QLED technológie  aby boli farby čo najlepšie a obraz čo najostrejší. Presvedčte sa sami že náš obraz je ten najostrejší.

ANDROID VERZIA

Najnovší Android 13 je vo všetkých našich modeloch. Staršie verzie nepoužívame. Tento Android je chladený výkonným ventilátorom ktorý zaručuje neprehriatie zariadenie ani pri tých najvyšších teplotách.

BLUETOOTH

Najmodernejšia verzia 5 ti poskytne rýchle a bezpečné prjímanie hovorov, bez toho aby si musel mať telefón v ruke. Vyhneš sa tak plateniu pokút a telefón ovládaš priamo z volantu. Telefónny zoznam môžeš zdieľať so zariadením a obúbenú hudbu z mobilu si tak môžeš vychutnávať počas jazdy.

ZVUK a DSP

Na záver to najlepšie a to je DSP zvukový procesor autorádia. DSP Ti poskytne neopakovateľný zážitok zo zvuku kde si môžeš vyladiť basy výšky subwofer a priestorový zvuk podľa seba. Zvuk ktorý niekedy neposkytnú ani tie najvyššie rady originálnych autorádií.
Presvedčte sa sami a budete milo prekvapený.